Heweiyongtai EUROSATORY'de beliriyor

June 15, 2018

hakkında en son şirket haberleri Heweiyongtai EUROSATORY'de beliriyor

Heweiyongtai EUROSATORY'de beliriyor

11-15 Haziran 2018'de Bienal Eurosatory'nın Paris Nord Villepinte Fuar Merkezinde açılışı yapıldı. Uluslararası Heweiyongtai ticaret ekibi fuara katılıyor ve temsilcilik ürünlerimizden bazılarını sergiliyor. Sergi süresince, 172. Polis Endüstrisi Salonu başarıyla düzenlendi.

1967'de başlayan Eurosatory, şu ana kadar 50 yıllık bir geçmişe sahip. Geniş etkisi ve yayılan yüzeyi ile savunma alanındaki en önemli profesyonel sergilerden biri olmuştur. Şu anda, Eurosatory dünyanın kara ve uçak çözümü ve savunma ve güvenlik fuarı haline geldi. Her ülkenin askeri güç gösterdiği en iyi platform. Katılımcıların sayısı ve her Eurosatory'deki ziyaretçi sayısı artıyor. Bu yıl 60'tan fazla ülke ve bölgeden 1.700'den fazla işletme fuara katıldı. Çinli katılımcı sayısı, Çinli işletmelerin 2010'dan itibaren sergiye katılmaya başlamasından bu yana en yüksek sayı olan 56'ya ulaştı.

Çin polis endüstrisinin yüksek teknoloji kurumsal temsilcisi olarak Pekin Heweiyongtai Sci & Tech Co Ltd, fuara katıldı ve uluslararası pazarı keşfetmek için yurtdışına gitti. Portatif X-ray kontrol sistemi gibi temsili yüksek teknoloji ürünlerimizden bazılarını sergiledik, dünyaya Çin'in polis ekipmanlarının ve teknik gelişmelerin markasını gösteren duvar cihazı, tehlikeli sıvı dedektörü, renkli düşük ışıklı gece görüşü. Fuar süresince, daha fazla işbirliği ve gelişmeyi tartışmak üzere uzun süredir işbirliği yapan uluslararası müşteriler ve arkadaşlarımızla tanıştık.

Sergi sırasında, Heweiyongtai'nin ev sahipliğini yaptığı 172. Polis Endüstrisi Salonu başarıyla Paris, Fransa'da yapıldı. Bu denizaşırı salon, Yuanda Teknik ve Elektrik, Pekin CBT Makine ve Elektrik Ekipmanı A.Ş., Tianjin Myway Uluslararası Ticaret A.Ş., Tangreat Teknoloji (Çin) Co., Bayern Messe dahil olmak üzere çok sayıda tanınmış kuruluşun dikkatini çekti. Çinli polis teçhizatı işletmelerinin gruplar halinde nasıl gelişebileceğini, yurtdışı pazarlarını nasıl keşfedebileceğini, kaynakları nasıl paylaşabileceğini tartışarak, çeşitli girişimlerin temsilcileri aktif olarak konuştular ve değiş tokuş ettiler. Bu salon polis endüstrisindeki geniş etki ile sona erdi.

Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış Pekin Heweiyongtai Sci & Tech Co Ltd, özel güvenlik ekipmanlarının üretimi ve pazarlanmasında uzmanlaşmış, öncelikle kamu güvenliği organları, procuratorial organlar, halk mahkemeleri, silahlı polis gücü, gümrük vb. Taşıma birimleri dahil olmak üzere ulusal güvenlik birimlerine hizmet vermektedir lojistik şirketleri ve çeşitli sanayi kuruluşları. Heweiyongtai, 2008 yılında 10 milyar kayıtlı sermaye ve ulusal yüksek teknoloji şirketi ile kuruldu. Personelimiz, müşterilere memnun hizmet vermek için nitelikli teknik ve yönetim uzmanlarıdır. “Bir Kemer ve Bir Yol” un (OBOR) ulusal kalkınma stratejisine cevap olarak, 15'ten fazla ülkede ajan geliştiriyoruz. Ürünlerimiz yurtiçinde ve yurtdışında büyük talep görüyor.