Heweiyongtai ve “Polis Endüstri Salonu”, SOFEX JORDAN 2018’de Yeni Bir Adım Attı

June 15, 2018

hakkında en son şirket haberleri Heweiyongtai ve “Polis Endüstri Salonu”, SOFEX JORDAN 2018’de Yeni Bir Adım Attı

Heweiy ongtai & P olice Industry S alon ”, THY SOFEX JORDAN 2018’de Yeni Bir Adım Attı

8 - 10 Mayıs 2018 (toplam 3 gün) arasında 12. SOFEX (özel harekat kuvvetleri sergisi ve konferansı) Ürdün, Ürdün Kralı'nın desteğiyle Amman sergi merkezinde yapıldı.

Sahne resimleri

Özel güvenlik ekipmanları profesyonel üreticisi olarak Pekin Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd., Taşınabilir X-ışını Muayene Sistemi, Taşınabilir Patlayıcı Dedektör, Tehlikeli Sıvı Dedektörü, Akıllı Patlayıcı Mühimmat İmha Robotu ve benzeri gibi en son ürünlerle bu fuara katıldı. . Geniş ürün yelpazemiz; güvenlik kontrolü, patlamaya dayanıklılık, patlayıcı mühimmat imhası, ceza soruşturması, teknik soruşturma, keşif, keşif karşıtı, kurtarma, yangın kontrolü, terörle mücadele, vb. Konuları kapsamaktadır. Öğrenmeyi durdurmak için. Görüntüleme beklenen etkilere ulaştı.

Heweiyongtai ekibi Ürdün ordusu ve polis müşterileri aldı

Fuar boyunca ürünlerimiz izleyicilerin büyük ilgisidir. Çeşitli ülkelerdeki ve ilgili katılımcılardaki polis kullanıcıları, ürünlerin fonksiyon, uygulama ve çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi edinmeyi bıraktı. İlgileniyorlar ve ürünlerimizin uygulanabilirliği ve evrenselliği konusundaki övgülerinden sonra daha fazla işbirliği yapmak amacıyla iş ilişkilerine girmek istiyorlar.

Çin Ürdün Büyükelçisi Bay Pan weifang, heweiyongtai standını ziyaret etti

Heweiyongtai uluslararası ticaret bölümünün pazarlama müdürü Bay Xu Menglin, ziyaretçiler için ürünler ve fonksiyonlar gösterdi.

Heweiyongtai uluslararası ticaret bölümünün pazarlama müdürü Bay Wang Junfei, ziyaretçiler için ürünler ve işlevler gösterdi.

Heweiongtai kendi geliştirdiği Taşınabilir X-ray Tarayıcı Sistemi SOFEX Ürdün'de çıktı

Heweiyongtai, SOFEX Ürdün'de Renk Az ışıklı Gece Görüşü Araştırma Sistemi'ni geliştirdi

Heweiyongtai kendini geliştirdi SOFEX Ürdün'de Rağmen Duvar Dinle

1996'dan bu yana iki yılda bir düzenlenen sergi, Ürdün Kralı Abdullah'tan güçlü bir destek aldı. Orta Doğu'daki birçok savunma gösterisinin aksine, SOFEX Jordan özel kuvvetler ve terörle mücadele üzerine odaklanıyor. Sergi dört bölüme ayrılmıştır: kara ve deniz askeri teçhizatı, polis teçhizatı, askeri haberleşme ve bilişim teknolojisi, çok fonksiyonlu araç sistemi ve teçhizatı. Serginin altı sergi salonu var ve iç ve dış sergi alanı 75.000 metrekareden fazla. 35 ülkeden 350'den fazla askeri ve polis ekipmanı üreticisi en son teknoloji ve ekipmanı gösterdi. 14 Çinli katılımcı, Havacılık ve Uzay Uzun-Mart International Trade Co, Ltd, Çin Ulusal Hassas Makine I / E CORP., Hytera Communications Corporation Limited, Pekin Heweiyongtai Bilim ve Teknoloji Co, Ltd, Shenzhen Qingzhun Bilim ve Teknoloji Co, Ltd. bu sergide yer aldı.

Bu sergi yalnızca Orta Doğu bölgesindeki şirketin popülaritesini arttırmak ve ürün pazarlamasını geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda şirketin dünyanın ileri teknolojisini anlamasını ve şirketin teknoloji geliştirme ve geliştirmesini desteklemesini sağlıyor.

Çin polis endüstrisi ve denizaşırı meslektaşları arasındaki iletişimi teşvik etmek için, Heweiyongtai uzun yıllar boyunca Çin içinde düzenlenen “Polis Endüstrisi Salonu” etkinliğini yurtdışına taşıdı ve “Polis Endüstrisi Salonunun SOFEX Ürdün'e girme” etkinliğini başarıyla gerçekleştirdi.

Salon Group Fotoğraf

Salonda, Çin'de okuyan ve Çince iletişim kurabilen, Fransız Ürdünlü Safran'ın üst düzey yöneticilerini Ürdün'deki Çinli girişimler için birçok fırsat olduğuna işaret ederek davet etmek büyük bir onurdur. Salon ayrıca, Shenzhen Hytera, Pekin Pufan, Şangay HRSTEK, Guangzhou Zhongli, Ningxia Senno, Bayern Messe, vb. Seçmenleri davet etme onuruna sahiptir. Uluslararası Heweiyong ticaret departmanı genel müdürü Bay Gerry Wang, Salon'a ev sahipliği yaptı. Hytera, HRSTEK, Senno ve Heweiyongtai, coşkuyla konuştu.

Safran SA kıdemli yöneticisi Sayın Mehid, pazar geliştirme konusundaki tecrübesini paylaştı.

Orta Doğu’daki Hytera’nın pazarlama mühendisi, Ürdün’ün pazarını geliştirmek için üç şarttan bahsetti. Öncelikle fuarda güçlü satıcılar bulun. İkincisi, yerel piyasayı keşfetmek için yerel çalışanları kendi dilleri ve kültürleri ile işe almak. Üçüncüsü, yerel müşterilere büyük güven ve güven vermek için yerel bir şirket kurmak, şirketin uzun vadeli işlerle uğraştığını ve teknik destek hizmetleri isteyen müşterilerden gelen taleplere her zaman yanıt verebileceklerini belirten bir yerel kurmak. Şu anda, Hytera, İngiliz, Alman, Kanadalılardan birçok marka işletmesi edinmiş ve yaklaşık 10.000 çalışanıyla dünya çapında 200'den fazla ofisine sahip ve dikkate değer başarılar elde etti.

Diğer işletmelerin temsilcileri, denizaşırı pazarları geliştirmek, küçük ve orta ölçekli işletmelerin nasıl bir araya gelmeleri ve gelişmeleri için değiş tokuş yapmaları gerektiği hakkında konuştular.

Polis Endüstri Salonu, kamu yararına olan ruhuna bağlı kalarak, Heweiyongtai CEO'su Bay Yunxiang Fei tarafından kuruldu. 14 Haziran 2014'teki kuruluşundan bu yana, 165 defadan fazla salon etkinliği düzenledik. “Açık, Özgürlük, Paylaşma ve Kazan-Kazan” amacı ile Polis Endüstrisi Salonu, iletişim ve polis sektörünün gelişimini teşvik eden ilk Çinli polis endüstrisi sivil toplum değişim platformu haline geldi. Ve dahası, yeni ürün salıverilmesinde önemli bir platform oldu ve endüstri elitlerinin sürekli olarak endüstri geliştirme yönünü yönlendirmek için daha fazla kaynak entegre etmesine yardımcı oldu.