Heweiyongtai ve “Polis Endüstri Salonu”

May 4, 2018

hakkında en son şirket haberleri Heweiyongtai ve “Polis Endüstri Salonu”
Heweiyongtai ve Polis Endüstri Salonu

ileri sürmek DSA 2018

15 Nisan, 16. Savunma Hizmetleri Asya Fuarı ve Konferansı 2018, Malezya'nın başkenti MITEC'te, Kuala Lumpur'da açıldı. Bu sergiye Malezya Ulusal Savunma Bakanlığı sponsor oldu ve Malezya Dışişleri Bakanlığı, Malezya Ulusal Savunma Sanayii, Malezya Ulusal Savunma kuvveti vb.

Malezya sultanı, "Çin Bilgeliğiyle Yapıldı" için övgüyle Pekin Heweiyongtai Booth'u ziyaret etti

  1. Heweiyongtai

Özel güvenlik ekipmanları profesyonel üreticisi olarak Pekin Heweiyongtai Sci & Tech Co Ltd, portatif X-ray güvenlik tarama sistemi, renkli düşük ışık seviyeli gece görüş cihazı, süper-dinleme sistemi gibi en yeni ürünlerimizden bazılarıyla fuara katılıyor duvar cihazı, tehlikeli sıvı detektörü, çok fonksiyonlu ses ve video yaşam yeri bulucu vb. Bizimle işbirliği yapmak ve geliştirmek için dünyanın her yerindeki savunma sanayi işletme temsilcileri, uzmanları ve görkemlerini alıyoruz.

Şirketimizin meslektaşları grup fotoğrafı çekti

Fuar boyunca ürünlerimiz izleyicilerin büyük ilgisidir. Çeşitli ülkelerdeki ve ilgili katılımcılardaki polis kullanıcıları, ürünlerin fonksiyon, uygulama ve çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi edinmeyi bıraktı. İlgileniyorlar ve ürünlerimizin uygulanabilirliği ve genişliği konusunda övgülerden sonra, daha fazla işbirliği yapmak için iş ilişkilerine girmek istiyorlar.

1988 yılında başlayan DSA, 30 yıllık bir geçmişe sahip. Dört uluslararası savunma fuarından biri olarak dünyada önemli bir yere sahip. DSA 2018’e yapılan bu Katılım Pekin Heweiyongtai Sci & Tech CO., Ltd’nin daha fazla dış işbirliği ve değişim ve uluslararası pazarlara yaklaşmada yeni bir aşamaya girdiğini gösteriyor.

  1. Polis Endüstrisi Salonu

Sergi boyunca, 164 “Polis Endüstri Salonu” Malezya Uluslararası Fuarında başarılı bir şekilde sona erdi. Bu salon ilk önce yurtdışında yapıldı ve Malezya Milli Savunma Bakanlığı'nın desteğinde beklenen geri bildirimi ve en iyi yanıtı almıştı. Malezya Ulusal Savunma Bakanlığı'nın özel temsilcisi olan Razin hazır bulundu ve konuşmaya davet edildi. Malezya'da terörle mücadeleyi ve özellikle askeri ve polis ürünlerine taleplerini ortaya koydu. Bu arada, "One Belt and One Road" girişimi (OBOR) konusunda yüksek not aldı ve bizimle daha fazla işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor.

Malezya Ulusal Savunma Bakanlığı'nın özel temsilcisi Sayın Razin hazır bulundu

Aynı zamanda, bu salon, Çin üst düzey askeri ve polis ürünlerinin Occident ile rekabet edebilmek için mükemmel kalitede ve mükemmel satış sonrası hizmette avantajları olduğunu söyleyen Malezya ordusu Patlayıcı Mühimmat İmha Merkezi'nin lideri Bay Syaiful'i davet etti. Şirketimizi, ürünlerimizin taleplerine özellikle vurgu yaparak tanıdı.

Polis Endüstri Salonu, Pekin Zhongshangdingsheng, Pekin CBT Optik Ekipmanı, Şangay Heshi Akıllı Teknoloji, Hebei Zhongkehengyun, Guangdong Neilide, Shenzhen Megmeet, Xiamen Dongfanghai vb. Gibi birçok yerli polis ekipmanı imalat şirketinin dikkatini ve verdiği yanıtı büyük ölçüde aldı. Bu Salonda, kaynakların kendi avantajlarını değiş tokuş etmek ve paylaşmak için.

Pekin Heweiyongtai Sci & Tech CO., Ltd ve Bayern Messe tarafından ortaklaşa düzenlenen bu salon, Çinli işletmelerin dış kaynak entegrasyon yeteneğini arttırıyor ve dünya çapındaki meslektaşları ile borsaları geliştiriyor. Polis Sanayii Salonu “Bir Kemer ve Bir Yol” (OBOR) ve “Made in China 2025” inşaatına katkıda bulunmaya devam edecek.

Salon grup fotoğrafları

  1. Hakkımızda

Pekin Heweiyongtai Sci & Tech Co Ltd, 2008 yılının başında 10 milyon CNY kayıtlı sermaye ile kuruldu. Biz güvenlik denetim ekipmanları, EOD ekipmanları, Özel kuvvetler, Adli Soruşturma ekipmanları, Kurtarma Ürünleri, vb tedarik ve ticaret konusunda uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji şirketiyiz. Ürünlerimiz ve ekipmanlarımız genel olarak kamu güvenliği bürosu, mahkeme, procuratorate, askeri, özel alanlarda uygulanmaktadır. , hükümet, havaalanı, sergi, vb. Çin Yüksek Teknoloji işletmeleri ve Pekin Belediye Kamu Güvenlik Bürosu ve Çin Güvenlik ve Koruma Ürünleri Sanayicileri Derneği, "AAA" notu kredi kuruluşu, Pekin 'A Sınıfı vergi mükellefi' üyesi olarak tanınıyoruz. vs. Heweiyongtai, gelişmekte olan "Bir Kemer ve Bir Yol" (OBOR) 'un ortaya çıkma çağrısına aktif olarak yanıt veriyor. Şimdi yaklaşık 15 farklı ülkede temsilcimiz var. Ürünler, yıllık yüz milyonun üzerinde satışla yurt dışına ihraç edilmektedir.

Polis Endüstri Salonu, kamu yararına olan ruhuna bağlı kalarak, Heweiyongtai CEO'su Bay Yunxiang Fei tarafından kuruldu. “Açık, Ücretsiz, Paylaş ve Kazan-Kazan” amacı ile Polis Endüstrisi Salonu, iletişim ve polis endüstrisinin gelişimini teşvik eden ilk Çinli polis endüstrisi sivil toplum değişim platformu haline geldi. Ve dahası, yeni ürün salıverilmesinde önemli bir platform oldu ve endüstri elitlerinin sürekli olarak endüstri geliştirme yönünü yönlendirmek için daha fazla kaynak entegre etmesine yardımcı oldu. Salon her cumartesi 9: 30'da düzenlenmektedir. Gelişinizi bekliyoruz!