Oda 414, Sayı 113, Gucheng batı yolu, Shijingshan Diistrict, Pekin, Çin.
Ana sayfa ÜrünlerAcil Kurtarma Ekipmanı

Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı

Sertifika
iyi kalite Taşınabilir Patlayıcı Dedektör satış için
iyi kalite Taşınabilir Patlayıcı Dedektör satış için
Geçtiğimiz 3 yıl içinde çok güzel işbirlikleri vardı. Gelecekte daha fazla zevk işbirliğine sahip olacağımıza inanıyorum.

—— Dick Santos

Teşekkürler, Heweiyongtai! Sen bizim en iyi seçeneğimizsin.

—— Almar Kuldeep

Ürünlerinizden çok memnunuz. Daha fazla ürüne ihtiyacımız olacak, kesinlikle sizinle işbirliği yapacağız.

—— Joseph Hughis

Ben sohbet şimdi

Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı

Çin Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi
Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı Tedarikçi

Büyük resim :  Plastik Acil Kurtarma Ekipmanı Yarı Otomatik Kapı Açacağı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN MALI
Marka adı: HEWEI
Sertifika: YES

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: USD/SET FOB SHENZHEN
Ambalaj bilgileri: 430 × 320 × 90 mm, Karton çanta
Teslim süresi: 20 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: ayda 10 Set
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Kurşun Türü: S1 (.86,8 × 18 cm) Ağırlık: 2,5 kg
Toplam uzunluk: 310mm Paketleme Ölçüsü (mm): 430 x 320 x 90
Paketleme kılıfı: Plastik Çalışma modu: Yarı otomatik

Açıklama

Bu cihaz toz kapılı kapı açıcıdır ve kırma kapı aleti, kilitleme aleti ve içeri çekme aletinden oluşur. Acil durumlarda kapıyı kırmak veya kilitlemek için kamu güvenliği, polis, itfaiye ve karayolu kurtarma bölümlerinde yaygın olarak kullanılır. Bu cihaz güç olarak 0,27 inç kalibreli mermi kullanır ve maks. 12cm çapında demir çubuk.

Şartname

Kurşun Türü S1 (.86,8 × 18 cm)
Ağırlık 2.5kg
Toplam uzunluk 310mm
Paketleme Ölçüsü (mm) 430 x 320 x 90
Paketleme kılıfı Plastik
Operasyon modu Yarı otomatik

O P nesnesel p işleme

AR mermileri kaldır

Yüklenen kartuş klipsini, kilit tutucunun altındaki delikten tabancaya, tabandan yukarı doğru, ilk kurşun ateşleme pozisyonuna gelene kadar yerleştirin. Kullanım sırasında, hedef nesne tahtasını delikli şablona bastırarak kurşun ateşlenebilir. Ateşleme olmazsa, çalışma yüzünü 30 saniye boyunca sıkıca bastırmaya devam edin, daha sonra kapı tabancasını alıp mühimmatı doldurun. ön kovanı elinizle çevirin ve pistonun yerine geri dönmesini sağlamak için öne doğru çekin, ardından bir sonraki turun üstünü tamamlamak için tekrar yerine yerleştirin. Kartuş tutucu boşalana kadar bunu yapın.

B. Hareketli kol

Tahrik çubuğu kilidi kırmak için tasarlanmıştır ve kilidi devre dışı bırakmak için kilitleme kovanını yaklaşık 7 cm'lik bir mesafeye kadar nüfuz edebilir. Kilitleme kovanı arızalandıktan ve anahtar yolu itildikten sonra, cıvata veya kilit cıvatası sökülür. kapı çerçevesinden veya tıkanmış olabilir. Bu, küçük bir tornavida veya düz bir çelik parçası kullanarak cıvatayı geriye kaydırmak veya döndürmek için gerçekleştirilebilir. Çoğu durumda, kapı kırıcı açıklığının kuvveti kilit cıvatasını kırar veya kilitler ve Kapı doğrudan açılmazsa, açmak için küçük bir tornavida veya düz çelik bir levha kullanın veya kilitleme cıvatasını geri çekin ve açmak için zorlayın ya da omuzla itin.

Asma kilit: kesiciyi doğrudan kilit gövdesinin üst kısmına doğrultun, iç parçaları kırarak kopyanın hareket etmesini sağlayın.

Motorlu taşıt kapı kilidi: Motorlu taşıtın üstünü yapmak için kilit kırıcının kullanımı kolaydır.

Örneğin, yaralı bir kişi arabaya hapsedildiğinde, içerisine giren bir camın kırılması, ciddi hasara neden olabilir. Bu durumda, mandallı bir kesici kilidi açmak için idealdir.

C.Fly keski

Uçan keski, kapılara ve 7.5 cm'lik bir kalınlığa sahip diğer nesnelere nüfuz edebilir. Bu delme, cihazın kapıdan aşağı inmesini ve kapının arkasındaki kilitleme cıvatalarını kırmasını sağlar. Keski, ahşap kapıların çoğuna, örneğin baotou çeliğine nüfuz edebilir. ahşap kapılar ve konut güvenlik kapıları.

Mandallı vida kilidini açın: keskiyi kapı boyunca veya dikey konumda yerleştirin, keskiyi kilit kolu (veya kilit yüzü) ile kapı kenarı arasına yerleştirin ve doğrudan kilitleme cıvatasını kırın. Kapı çelik veya çelik ise keski kapıya ve çatlaklar arasındaki kapıya, aleti çalıştırmaya hazır ve dikey bir Açı sağlamak için kapıya koymayın.

Kapı kolları: Bazı durumlarda, tutamağın kırılması veya kesilmesi tutamağın iç kısımlarını açığa çıkarır. Tutamaç tasarımına göre, iç kısımları dışarı itmek için kilitleme kesicisini kullanın.

Kapı kilidi: Kapının arkasında başka kilitler olduğu biliniyorsa, kilit kırıcı sırt kilidini uçan bir keski ile kırmada çok etkili olabilir.

D. kesilmiş

Uçlu keski, vida başlarını ve çelik çubukları kesmek için tasarlanmıştır. Özel durumlarda, alt kesme vidası kafasını veya çelik çubuğunu birden fazla tabancayla sökmek gerekir. Cıvatayı keserken, keski kaynakta kullanmaktan kaçınılmalıdır. dikiş veya kaynak onarımı.

Cıvataların, vidaların, perçinlerin, pimlerin ve çelik çubukların kesilmesi: Aletin çalışmaya başlarken açık kaymamasını sağlamak için keskiyi doğrudan nesnenin yan tarafına bastırın. En iyi etki, kesme yüzeyini 75 ila 80 derecelik bir Açıda hafifçe eğmektir. Daha büyük cıvataların kesilmesi birden fazla atış gerektirebilir. Kesilecek cıvata veya pimin sıçramasına ve belirli bir mesafeye sıçramasına neden olabileceğinden dikkatli olun, bu nedenle kesim yaparken göz koruması takmak önemlidir. cıvata, vida, perçin ve pim.

Malzemenin türüne ve kalınlığına göre, uçan keski pencere çubuğunu çok etkili bir şekilde kesebilir. Pencere çubuğunu keserken, dikkat edilmesi gereken ilk şey cıvatanın dışarıda olup olmadığı, yani pencere çubuğunu hareket ettirmek daha kolaydır. İçeride, oyuğu kesişme noktasına veya çelik çubuğun sonuna yakın bardan. Bu birkaç fotoğraf çekebilir.

Not: Kullanırken, hedefi hedeflemeli ve sert basmalısınız, aksi takdirde kullanımın etkisini etkileyebilecek kıyameti bomba olabilir.

İletişim bilgileri
Beijing Heweiyongtai Sci & Tech Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Gerrywang

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)